Populáris hír 2026. 07. 12 10:52
90 m² hasznos alapterületű, kivett lakóház, udvar, gazdasági épület bérbe adása.
Bakonybél a Bakony közepe
A Nemzeti Egészségbiztosítási Alapkezelő egy internetes felületet nyitott erre a célra.
Azok a regisztráltak, akik még oltásra várnak leellenőrizhetik, hogy regisztrációjuk milyen státuszban van. A Nemzeti Egészségbiztosítási Alapkezelő egy internetes felületet nyitott erre a célra.
A vakcina regisztráció lekérdezés elérhetősége: https://vakcinareg.neak.gov.hu/regisztracio/
Ezen az oldalon a regisztrált, de még nem beoltott személynek lehetősége nyílik lekérdezni, hogy a vakcinainfo.gov.hu oldalon történt online regisztrációja vagy a Magyar Államkincstárhoz visszaküldött papír alapú jelentkezésének feldolgozása milyen státuszban van. A regisztráltnak ehhez elég megadnia a TAJ-számát és a születési dátumát, amelynek elküldése után a képernyőn egy IGEN vagy NEM üzenetet fog látni.
Fontos tudni, hogy Ön akár interneten, akár postai úton regisztrált, a jelentkezése elküldésétől számítva több nap szükséges ahhoz, hogy az adatait feldolgozzák és bekerüljön az oltandók rendszerébe. A regisztrációkor megadott adatok hitelességét és pontosságát ugyanis természetesen ellenőrzik. Ez azt jelenti, hogy senki ne ijedjen meg, ha jelentkezése után rövid idővel azt az üzenetet kapja, hogy "regisztrációja még nem érkezett meg". Az adatok beérkezése és feldolgozása online jelentkezése esetén pár napot, postai úton küldött jelentkezése esetén nagyjából egy hetet vesz igénybe. Ezért az online regisztrációjától, illetve a postai levél visszaküldésétől számítva a lekérdezést mindenképpen több nap elteltével érdemes elvégezni, és azt akár pár nap különbséggel megismételni. Ha valaki az oltásra történő regisztrációkor pontatlanul adta meg adatát, és emiatt a neki küldött értesítőben téves adatot tapasztal, akkor az adatvedelem@neak.gov.hu email címen kérheti a regisztrációkor megadott adatai pontosítását, javítását.
Azok a regisztráltak, akik még nem kaptak oltást, és a lekérdezés során meggyőződtek arról, hogy már nyilván tartják őket beoltandónak - az eddig már beoltottakhoz hasonlóan - értesülni fognak majd, hogy mely oltóponton és mikor várják őket oltásra. Az oltás folyamatos, jelenleg a regisztrált idősek oltása élvez prioritást. Az eddig regisztrált 65 év felettiek 69%-a van jelenleg beoltva. Minden regisztrált sorra fog kerülni, a még oltásra várók szíves türelmét kérjük. Az oltás gyorsaságát egyedül a rendelkezésre álló vakcina korlátozza.
Forrás: vakcinainfo.gov.hu/hirek
Emberi hangon az oltásról!
REGISZTRÁCIÓ OLTÁSRA:
Populáris hír 2026. 07. 12 10:52
90 m² hasznos alapterületű, kivett lakóház, udvar, gazdasági épület bérbe adása.
Populáris hír 2026. 07. 07 15:49
Nekem 1983 óta, mióta először ott voltam, a VILÁG KÖZEPE.
Hatósági hír 2026. 07. 17 08:58
Naponta frissítve... Országos tűzgyújtási tilalom van érvényben Magyarország teljes területén.
Kulturális hír 2026. 07. 01 10:16
A közösség ereje az egymás iránti megbecsülésben rejlik
Kulturális hír 2026. 07. 01 10:09
A közösség ereje az egymás iránti megbecsülésben rejlik
Populáris hír 2026. 07. 06 21:24
FRISSÍTVE! A hőségriasztás meghosszabbodik, szombattól már harmadfokú riasztás lesz érvényben
Populáris hír 2026. 06. 18 10:34
2026. augusztus 3. napjával a régi, könyv formátumú személyazonosító igazolványok érvényessége megszűnik.
Populáris hír 2026. 06. 16 16:40
Javaslataikat 2026. június 24-ig várjuk
Kulturális hír 2026. 06. 11 20:52
ABLAKOK A MÚLTRA ÉS AZ ÖRÖKKÉVALÓSÁGRA
Sporthír 2026. 06. 10 18:22
Bakony Ring kerékpáros teljesítménytúra és közösségi sportesemény, amely Zirc városából indul
Populáris hír 2026. 06. 10 17:58
Kéményseprő mestereknek, szakmunkásoknak és betanított munkásoknak
Kulturális hír 2026. 06. 10 07:35
A közösség ereje az egymás iránti megbecsülésben rejlik